Bestyrelse

Ann Selmann
Formand
Ann@Happy-Dogs.dk
+45 28874163

Aase Ebbesen
Næstformand
Aase@Happy-Dogs.dk
+45 31220114

Renée Selmann Zeth
Kassérer
Renee@Happy-Dogs.dk

Henriette Arreborg
Sekretær -Fundraiser ansvarlig-
henriette@happy-dogs.dk

Joan Knage
Bestyrelses medlem -aktivitets ansvarlig-
joan@happy-dogs.dk

Bitten Thordsen
Bestyrelses medlem -Medlems ansvarlig-
bitten@happy-dogs.dk

Maria Liv
Bestyrelses medlem -Promotion ansvarlig-
maria@happy-dogs.dk

Lone Sørensen
Suppleant
lone@happy-dogs.dk